Gimnazjum nr2 w Trzciance

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Nasze sukcesy

Drukuj

2014/15

Sukcesy sportowe

II miejsce w  istrzostwach Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. 10 x 800 metrów - Krystian Koniuszy, Szymon Hołówka, Wojtas Filip, Damian Gocławski, Roland Tymiec, Grzegorz Madura, Grzegorz Michalak, Paweł Grześ, Karol Kułakowski, Adrian Adamczyk 


Sukcesy przedmiotowe i artystyczne

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II "Świętymi bądźcie": D. Zalewska

Wyróźnienia w konkursie organizowanym przez Muzeum Ziemi Nadnoteckiej "Nic nie przemija dopóki trwa w pamięci - wspomnienia o naszej Małej Ojczyźnie" - D. Zalewska, N. Matus.

I i III m. w Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych - D. Zalewska, M. Wieczorek.

I m. w Konkursie Informatycznym w Pile - P. Wereszczyński, D. Jakubowski.

2013/2014


Sukcesy sportowe

III miejsce Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych - A. Kasprzak, W. Rokita, K. Duraj, K. Kuklewska, L. Piechowiak, O. Cichecka, M. Skwark, W.Gawrońska, P. Ciesiółka, K. Wojniusz

II miejsce Mistrzostwa Powiatu Piłce Ręcznej Chłopców - K. Grzechnik, M. Stasiak, K. Łagan, Szymon Chrostowski, Bartosz Gryglicki, Bartosz Chalama, Adrian Adamczyk, Mateusz Zwoliński, Michał Sembratowicz, Jan Koźlarek

III miejsce Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych- Weronika Gawrońska, Cichecka Oliwia – awans do zawodów woj.

II m. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych - Jan Chałabis

XXIII miejsce Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych - W. Gawrońska

I miejsce w Mistrzostwach Województwa do lat 15 w Podnoszeniu Ciężarów w kategorii 69 kg - Sebastian Wiśniewski

Sukcesy przedmiotowe i artystyczne

Wyróżnienia w V Powiatowym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych Niemiecko- i Anglojęzycznych - R. Bieniek, A. Chwalisz

Wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Układania Stroików Świątecznych- Jakub Kopczyński

Grand Prix XVI Powiatowego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych - Agata Wietrzycka

I, II, III miejsce w konkursie „Nic nie przemija, dopóki trwa w pamięci - wspomnienia o naszej Małej Ojczyźnie".Muzeum Ziemi Nadnoteckiej - Marta Budniak, A. Styczeń, J. Liberski

II Woj. Konkurs na Lalkę Teatralną - Dawid Grobelny

III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Układania Stroików Świątecznych ,,Stroik wielkanocny 2014" Kinga Kuklewska, Joanna Chwalisz , wyróżnienie- Jakub Kopczyński

Wyróżnienie w konkursie ,,Złota Żaba Weronika Ży6cińska

II i III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w kategorii kl. I-III gimnazjum Roksana Bieniek Karol Kułakowski

Wyróżnienie w XIV Powiatowym Konkursie Ortograficznym Anna Kaletka

II m ind. w XI Powiatowym Konkursie Informatycznym - Maciej Sobkowiak

II m zespołowo w XI Powiatowym Konkursie Informatycznym - Maciej Sobkowiak Kamil Ima

I m w III Konkursie Fizycznym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Oświatowe Wspomagające Rozwój Dzieci i Młodzieży w Trzciance- Maciej Dzimira

2012/2013

Sukcesy sportowe

I miejsce eliminacje runda I 15. edycji turnieju, awans do finału wojewódzkiego 15. edycja turnieju Coca Cola- Cup - Adrian Adamczyk Jan Koźlarek Kamil Grzechnik Miłosz Stasiak Bartosz Gryglicki Jakub Mleczak Krystian Surma Adrian Bochenek Michał Dzimira Micheasz Sząszor

XI edycji Powiatowego Biegu Przełajowego im. Tadeusza Zielińskiego Lia Piechowiak – I miejsce Oliwia Cichecka – III miejsce

Sukcesy przedmiotowe i artystyczne

XV Festiwal Piosenki Patriotycznej Żołnierskiej i Harcerskiej Grand Prix - Agata Wietrzycka, Magda Eljasz

I i II miejsce -Powiatowy Konkurs Kolęd Niemiecko- i Anglojęzycznych Agata Wilant

Alicja Kołodziejczak

XII Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy „Ozdoba Choinkowa" - wyróżnienie- Szymon Bodoń

II m. w XV Powiatowym Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych- Dagmara Bilińska

Stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci ( wniosek przedstawiony przez szkolę w VI 2012 wraz z portfolio zgromadzonym w czasie nauki w gimnazjum został pozytywnie rozpatrzony)- Paweł Majewski- absolwent

III miejsce i wyróżnienie za udział w konkursie ,,Nic nie przemija dopóki trwa w pamięci – wspomnienia o naszej małej ojczyźnie" -Marta Budniak, Anna Styczeń

Konkurs Przyrodniczy dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych pt. „Ptaki Polski zagrożone wyginięciem"- I miejsce –etap wojewódzki I miejsce etap międzywojewódzki - Mikołaj Dziedzic

XI Szkolny Konkurs Ortograficzny I m. Weronika Życińska (IIb) II m. Ewelina Badzińska (IIIb) III m Monika Tchórz (IIc)

II miejsce w X Powiatowym Konkursie Informatycznym - M. Klimasek, J. Jarka III m. indywidualnie J. Jarka

I miejsce i wyróżnienie w Konkursie Piosenki Angielskojęzycznej - Agata Wietrzycka, Ilona Kotiuszko

2011/2012

Sukcesy sportowe

Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych Dziewcząt II miejsce - Patrycja Adamczyk, Natalia Mucha, Ala Błaszkiewicz, Adrianna Kasprzak, Daria Tymiec, Kamila Mikołajczyk, Anita Sorbian, Karolina Kulbiej, Lia Piechowiak, Ala Wiederkiewicz, Weronika Prostak

II m w Otwartych Mistrzostwach Woj. Lubuskiego w kajakach klasycznychII m. w XVI Mistrzostwach Gminy Rokietnica w K-1 i III m. w K-2Regaty kajakowe ,, jesień 2011"- III m. w K-1, IIm. W K-2 Karolina Nowak

III m. w Mistrzostwach Powiatu w LA ( bieg na 100 m) Karolina Kulbiej

III m w Mistrzostwach Powiatu w LA ( rzut oszczepem) Mateusz Grajczak

III miejsce, Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo. Tomasz Lizut

List gratulacyjny od Burmistrza Trzcianki za osiągnięcia sportowe w judo ( zawodnik Kadry Woj. Wlkp., VIII m. w Pucharze Polski juniorów młodszych Tomasz Lizut

Sukcesy przedmiotowe i artystyczne

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej - Agata Wietrzycka, Magda Eljasz

I miejsce w XIV Powiatowym Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej - Agata Wietrzycka, Magda Eljasz

XIV Powiatowy Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych - Agata Wietrzycka- Grand Prix , Agata Wilant - I miejsce , Ilona Kotiuszko- I miejsce Kinga Maszkowska – I miejsce

I i II miejsce w III Powiatowyn Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych Anglo- i Niemieckojęzycznych - A. Wilant , A. Wietrzycka - II miejsce

I miejsce w Konkursie na Najpiękniejszą Bombkę Choinkową org. Muzeum Okręgowe w Pile Szymon Bodoń

II m Etap wojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych pt. „Kręgowce Polski zagrożone wyginięciem": VI miejsce w etapie międzywojewódzkim - Mikołaj Dziedzic

I miejsce w II etapie Woj. Konkursu Recytatorskiego Twórczości Adama Mickiewicza oraz Polskich Romantyków , wyróżnienie w finale wojewódzkim- Ilona Kotiuszko

I miejsce w gminnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom" I miejsce w etapie powiatowym - K. Stępień

I m - XII Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny „Alcybiades" -m Joanna Maksim

Nagroda Dyrektora Muzeum im. Ziemi Nadnoteckiej w IX Powiatowym Konkursie Wielkanocnym ,,Jajko wielkanocne" - Martyna Kwiatecka

Nagroda Główna Starosty Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego za najlepszą pracę indywidualną w IX Powiatowym Konkursie Wielkanocnym ,,Jajko Wielkanocne" - Szymon Bodoń

I miejsce w konkursie plastycznym na najpiękniejszą palmę wielkanocną - Maja Szymaszek

III m w Poiatowym Konkursie Informatycznym - Jędrzej Chałabis

II m w drużynowo w Pow. Konk. Informatycznym - J. Chałabis, D. Lachowicz

Srebrny Aplauz Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie

I Nagroda Specjalne Zbigniewa Górnego – udział w koncercie Z. Wodeckiego - Agata Wilant

Laureat XXII Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Olimpijskie zorganizowanym przez Polski Komitet Olimpijski - Paweł Majewski

I miejsce w konkursie fizycznym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Oświatowe Wspomagające Rozwój Dzieci i Młodzieży w Trzciance - Filip Neunert

2010/2011

Sukcesy sportowe

I miejsce w Poznańskim Jesiennym Turnieju Judo Dzieci i Młodzików - Tomasz Lizut

Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Gimnazjów kat. Dziewcząt - III miejsce: N. Wysokińska R. Kaczmarek A. Wiederkiewicz K. Nowak A. Jęsko E. Woźniak S. Zwierzchowska A. Kłys O. Ciesiółka A. Sorbian

Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych- I miejsce- Aneta Kłys , II miejsce- Natalia Wysokińska II miejsce – Adam Kowaluk

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży XIV m. - A. Kłys ( 118 uczest.) , XV m. N. Wysokińska

XL m.- A. Kowaluk w biegach przełajowych

Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce- III m. w sztafecie 4x 100m – Michał Giera, Maciej Kaźmierczak, Mateusz Jakubowski, Kornel Stenberg

III m w pchnięciu kulą – Arkadiusz Gołębiewski

III m w rzucie oszczepem- Mateusz Grabczak

II m w biegu na 600 m- Ala Wiederkiewicz

I m w biegu na 1000m- Adam Kowaluk

I m. w biegu na 1000 m.- Aneta Kłys

II m w biegu na 1000 m – Natalia Wysokińska

I m w sztafecie szwedzkiej- Weronika Kiernikowska, Maja Marchlewska, Marlena Narlocha, Roksana Kaczmarek

I m w chodzie sportowym – Paulina Krajewska

II m. w chodzie sportowym- Yuliya Tsimahavets

Bieg im. Tadeusza Zielińskiego II m. – A. Kowaluk I m.- Natalia Wysokińska II m. – Roksana Kaczmarek

II miejsce w Ind. Mistrz. Rejonu Pilskiego SZS ,,Wielkopolska" w Lekkoatletyce w biegu na 1000 m.

VI miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w lekkoatletyce w biegu na 1000m - Adam Kowaluk

Sukcesy przedmiotowe i artystyczne

III m w klasie KPS-J w VIII Międzynarodowym Konkursie Modeli Kartonowych, Plastikowych I Klas ,,C" Miast Hanzeatyckich III m w klasie KO-J+M Wyróżnienie w klasie KS4- J. Ciepluch

III miejsce w klasie PG Młodzik Standard w Otwartych Mistrzostwach Polski Modeli i Budowli kartonowych –K. Ciepluch

I m w Powiatowym Konkursie Kolęd i Piosenk Niemiecko – i Anglojęzycznych Agata Wilant

III m w Pow. Konkursie Układania Stroików Świątecznych - M. Poznańska

II miejsce w XIII Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych ( MDK)

II m w festiwalu ,,Piosenka jest dobra na wszystko"- Szczecinek -Bilińska Dagmara

I m w gminnym etapie Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom" -Kubacki, Szumański, Gawroński

I m. w Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych - Klaudia. Jankowa, Oliwia Ciesiółka, Patryk Szumański, Tomasz Gawroński

II m w IX edycji rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego- Ilona Kotiuszko

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ,,Jedz smacznie i zdrowo" w kategorii filmy - kl. Ic

III miejsce Turniej Małych Form Scenicznych ,,Deutsch auf der Buhne"

I miejsce w konkursie plastycznym na najpiękniejszą palmę wielkanocną - Szymon Bodoń

I miejsce w Pow. Konkursie Piosenki Dziecięcej i Mlodzieżowej - Agata Wilant, II miejsce - Marta Bródka, wyróżnienie - Ilona Kotiuszko

Wyróżnienie w konkursie na plakat promujący ochronę bociana białego nad Notecią - Monika Michalak

2009/2010

Sukcesy sportowe

Mistrz. Powiatu w Sztafetowych Biegach Przelajowych - II miejsce- N. Wysokińska, A. Kłys, M. Lebioda, H. Mikołajczyk, K. Krzywonos, J. Żylińska, M. Żurakowska, M. Wyrzykowska, J. Szymaszek, R. Kaczmarek

Turniej Piłki Koszykowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych- II miejsce - J. Żylińska, K. Krzywonos, Adam Lebiotkowski, Patryk Warykarz, Jakub Illmer, Jakub Trzciński, Filip Zborowski

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Natalia Wysokińska, M. Lebioda- kwalifikacje do zawodów wojewódzkich

Mistrzostwa Powiatu w LA-

III miejsce sztafeta 4x100 m : Kornel Sternberg, Patryk Warykarz, Adam Lebiotkowski, Mateusz Gruszczyński

II miejsce- 300 metrów- Adam Lebiotkowski

III miejsce- 2000 metrów -Przemysław Ostrowski

II miejsce- sztafeta szwedzka - Maja Marchlewska, Aneta Kłys, Weronika Kiernikowska, Anna Żmudowska

III miejsce- 1000 metrow- Natalia Wysokińska

Bieg im. T. Zielińskiego- II m. – Roksana Kaczmarek, III m.- Natalia Wysokińska

II m. w VI Międzynarodowym Turnieju Judo Suchy Las waga 38 kg

I miejsce z Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek w Judo w wadze 42 kg

Wyróżnienie Burmistrza Trzcianki – 3.03.10

I miejsce w Poznańskim Jesiennym Turnieju Judo Młodzików i Młodziczek w wadze 42 kg Tomasz Lizut

II m w Pow. Konk. Modeli Kart. w kategorii Pojazdy, II m w kat. Okręty, II m w kat. Samoloty Krystian Ciepluch

II m w Pow. Konk. Modeli Kartonowych w kategorii Samoloty, II m. w kat. Okręty III m. w kat. Pojazdy- Jakub Ciepluch

Sukcesy przedmiotowe i artystyczne

II miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych Niemiecko- i Angielskojęzycznych w kategorii gimnazjum- Marta Grela

I, II miejsce i wyróżnienie w XI Powiatowym Konkursie Układania Stroików Świątecznych - Paulina Kotiuszko Marita König Marta Mikulewicz

Wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs z Zakresu Inf. oraz Technologii Inf. i Komunikacyjnej ,,Bóbr 2009" - Jakub Macudziński

VII Powiatowy Konkurs Oratorski im. I. Paderewskiego - II miejsce i wyróżnienie Mikołaj Kubacki , Klaudia Kępisty

III miejsce w Turnieju Wiedzy o Trzciance

III m na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Pukała Karolina

I miejsce i wyróżnienie w IX Regionalnym Konkursie Języka Niemieckiego- Melisa Piechowiak , Oliwia Ciesiółka

III miejsce i wyróżnienie w Pow. Konk. Plast. ,,Wakacje moich marzeń" Magdalena Żurakowska

Klaudia Fęferek

I miejsce indyw. W Tur. Małych Form Scenicznych ,,Deutsch auf der Buhne" Mikołaj Kubacki

III miejsce Tur. Małych Form Scenicznych ,,Deutsch auf der Buhne"

II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych ,,Baśnie, legendy i mity krajów obszaru niemieckojęzycznego

I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Marta Grela

I miejsce zesp. w VII Pow. Konkursie Informatycznym- Jakub Macudziński, Wojtek Oczkowski

II miejsce indywidualnie - Jakub Macudziński

I miejsce w Konkursie Poezji Kazimiery Iłłakowiczówny- Karolina Jankowa

III miejsce w Konkursie Poezji Kazimiery Iłłakowiczówny- Mateusz Buśka

I miejsce w I Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Niemieckiego ,, Zwischen den Wörten"- Melisa Piechowiak

II miejsce w I Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Niemieckiego ,, Zwischen den Wörten" - Oliwia Ciesiółka

2008/2009

Sukcesy sportowe

Ind. Mistrzostwa Powiatu Czarnk. – Trzcianeckiego w Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych- I miejsce- Paulina Kanclerz

El. Rejonu Pilskiego SZS ,,Wielkopolska" Gimnazjów w Lekkiej Atletyce w biegu na 300 m - III miejsce Dawid Grączewski

Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko. -Trzcianeckiego w Siatkowej Piłce Plażowej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt - I miejsce - Karolina Chmielnik, Ewa Bródka

Regaty kajakarskie – wyścig K-1/500m juniorek młodszych IV m – Magda Witkowska

Regaty kajakarskie- I m w wyścigu C-1/1000m młodzików IV m w wyścigu K-2/1000 m młodzików I m, IV m- Łukasz Nowak

V miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w ( Sprawdzian Młodzików i Dzieci) kajakarstwie

III m w Otwartych Mistrzostwach Woj. Lubuskiego K-2 2000m Juniorek Mł./Mädchen 92/93 Magda Witkowska

II Wicemistrz Świata Modeli Pływających w klasie FSR 7,5 cm w Castello we Włoszech -Adrian Chyła

II m w Ind. Mistrzostwach Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Szachach Chłopców Szkół Gimnazjalnych Daniel Bujak

I m. drużynowo-w. Mistrzostwach Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Szachach Drużynowych Szkół Gimnazjalnych

I m w MW- Daniel Bujak, Jacek Bujak, Krzysztof Palasz, Klaudia Kuncewicz

II m w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom" na szczeblu gminnym - Mikołaj Kubacki

I miejsce w kategorii wagowej 62 kg w MP Czrankowsko –Trzcianeckiego. w Podnoszeniu Ciężarów Mateusz Gruszczyński

Sukcesy przedmiotowe i artystyczne

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym Cztery Pory Roku- Jesień w Powiecie- Klaudia Fąferek

III miejsce w kat. 12-13 lat kl. E Kombinacja 8T w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Polanowa Karolina Poznańska

III m w X Powiatowym Konkursie Układania Stroików Świątecznych Katarzyna Plaskacewicz

III, IV i VI miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Liga Ortograficzna Kinga Streich

Agnieszka Purgiel Natalia Wirchniańska

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym w Roku Juliusza Słowackiego - Anna Górska

I miejsce w X Powiatowym Konkursie Ortograficznym - Agnieszka Purgiel

I miejsce w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych - A. Purgiel, M. Lipińska, Krzysztof Palasz, Jacek Góraj

I m ind. w VI Powiatowym Konkursie Informatycznym - Michał Gumny

I m drużynowo w VI Powiatowym Konkursie Informatycznym- . M. Gumny, J. Macudziński

2007/2008

Sukcesy sportowe

Kacper Zozula - III miejsce XXXI Otwarte Mistrzostwa POZŻ w klasie Optymist

II miejsce w gr. do lat 16 – Krzysztof Pałasz ( awans do finału Mistrzostw Polski) Szachowe Mistrzostwa Makroregionu w Koszalinie

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt - III miejsce - Paulina Koniuszy, Paulina Kanclerz, Paulina Zarzycka, Kinga Woroniecka, Justyna Jarosińska, Magda Roman, Klaudia Kuncewicz, Magda Kaszkowiak, Patrycja Pachowicz, Melisa Piechowiak, Marta Żylińska, Joanna Żylińska, Anna Magdziarz

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców - I miejsce - Damian Ciosek, Wojtek Oczkowski, Filip Kottas, Kacper Stefaniak, Michał Pempera, Mateusz Koźlarek, Michał Arentewicz

Magda Witkowska VII, IV, IX punktowane miejsca w regatach kajakarskich o zasięgu woj. i międzywojewódzkim : Regaty im. Mariana Natłoki 26.05.07, Regaty Memoriał A. Kulczaka 10.06.07, Regaty ,,Zakończenie sezonu" Poznań 6.10.07

II runda Coca-Cola Cup - IV miejsce - Robert Witkowski, Damian Mazur, Damian Ciosek, Maciej Kotiuszko, Grzegorz Świerbl\ewski, Tomasz Karbowy, Patryk Warykarz, Adam Lebiotkowski, Jakub Illmer

VI Powiatowy Bieg Przełajowy im. T.Zielińskiego - Paulina Kanclerz- II m. Monika Lebioda – III m.

Maciej Cybulski - III miejsce Turniej Szachowy o Puchar Przechodni Dyrektora RCK

M. Cybulski III miejsce w kat. Juniorzy Mł. Memoriał Szachowy im. Ireny Krawiec

I miejsce Adrian Chyła - II Międzynarodowy Memoriał Antoniego Trzcińskiego II Runda MP Modeli FSR-V,H

I miejsce M. Cybulski - Mistrzostwa Powiatu w Szachach

Sukcesy przedmiotowe i artystyczne

II m w Konkursie Kolęd -Michał Baszczyn

I miejsce- X Festiwal Piosenki Patriotycznej Żołnierskiej i Harcerskiej - Magda Czupak, Beata Lubkowska

Wyróżnienie w ,,Szansie na sukces"- piosenki Kabaretu Starszych Panów -Łukasz Gocławski

I miejsce- II Powiatowy Przegląd Piosenki ,,Zimowe Wędrówki po Europie" - Marta Grela

Wyróżnienie w X Powiatowym Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych- Beata Lubkowska, Magda Czupak

IX Powiatowy Konkurs Układania Stroików Świątecznych - III miejsce i 2 wyróżnienia- Beata Lubkowska- wyróżnienie Magda Jarosińska – wyróżnienie, Sebastian Feciuch- III miejsce

III miejsce w powiatowym etapie konkursu ,, Prawidłowe odżywianie" - Tomasz Gajeński

III miejsce w Pow. Przeglądzie Kolęd i Pastorałek -( duet) Beata Lubkowska, Magda Czupak

I miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek (solista)- Magda Czupak

Konkurs Językowy Sezam- nagroda książkowa i dyplom -Melisssa Piechowiak

III m w Konkursie Wiedzy o Ziemi Trzcianeckiej - A. Purgiel, K. Fąferek, A. Filipowicz

I miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej - M. Kotiuszko

II i III m. - VI Powiatowy Konkurs Oratorski im. Ignacego Jana Paderewskiego w kategorii szkół gimnazjalnych - T. Gajeński, M. Czupak

II miejsce ( najwyższe) w Turnieju Małych Form Scenicznych ,, Deutsch auf der Buhne" -T,. Gejeński, F.Urbaniak, B.Frąckowiak,D. Dąbrowski, M.Czupak, W.Oczkowski, M. Korolow, B. Małdziński

Dyplomy ,,Uczniowie z klasą" za realizacje projektu Lingua latina mater linguarum est - Ewelina Samolczyk, Katarzyna Guczkowska, Anna Kowalska, Monika Boczkowska, Kacper Tomaszkiewicz, Mateusz Matysek

Dyplomy Uczniowie z klasą za realizacje projektu Z dziennikarstwem za pan brat -Weronika Jadach, Roma Dworzańska, Adam Makowski, Jakub Kienitz, Maciej Cybulski

I miejsce w III Powiatowym Przeglądzie Piosenki ,,Muzyczne Wędrówki po Europie"- M. Czupak

Wyróżnienie w Kangurze Matematycznym - Zofia Kowaluk, Jakub Macudziński

I miejsce ind. w V Powiatowym Konkursie Informatycznym dla Gimnazjalistów - Michał Gumny

II miejsce drużynowo w V Powiatowym Konkursie Informatycznym dla Gimnazjalistów- Michał Gumny, Bartosz Szabanowski

II m w Powiatowym Konkursie Poetyckim im. A. Sulimy-Suryna- Magda Czupak

Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim -Paweł Kawczyński

II miejsce -II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych - Agnieszka Purgiel, Magda Francuzik, Marta Lipińska

I miejsce w el. pow. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,, Zapobiegajmy pożarom" - A. Jankowska

2005/2006

Sukcesy sportowe

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych II miejsce

Międzypowiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Ziemi Kaczorskiej I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców Szkół Gimnazjalnych _ I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych – II miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – III miejsce

Sukcesy przedmiotowe i artystyczne

II Międzynarodowy Konkurs Plastyczny na Plakat Igrzysk Olimpijskich w Turynie – I miejsce

II Powiatowy Przegląd Piosenki Ekologicznej -I miejsce

VIII Festiwal Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej – III miejsce

Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek – III miejsce

XII Turniej Wiedzy o Ziemi Trzcianeckiej - I miejsce

2004/2005

Sukcesy sportowe

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU CZRNKOWSO-TRZCIANECKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

M. Ficner –III m w biegu na 1000 m

P.Grabowska –III m w biegu na 300m przez płotki

Ł. Wolski –III m w skoku w dal

Urbański, Wolski, Wawrzon, Lipiński- III m w sztafecie 4 X 100

M. Witkowska- II m w pchnięciu kulą

J. Mikołajczyk- I m w biegu na 1000 m

B. Jadczak – III m w biegu na 1000 m

B. Niewęgłowska –I m w rzucie oszczepem

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEłAJOWYCH

Dziewczęta – III m (K. Lehwark, M. Koga, M. Grzybowska, A. Mikołajczyk, P. Grabowska, A. Romaszkiewicz, H. Olczak, A. Zająć, I. Żylińska, K. Pisarek, K. Dawidzionek)

I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA KWIDZYNIA Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

III miejsce J. Czaja, B. Niewęgłowska, N. Wilk, A. Wyrzykowska, A. Wyrzykowska, M. Pierko, A. Banasiak, K. Starzyńska, A. Krajewska, A. Łotyszonek

MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT - II m.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT- I miejsce

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT Kaczory 2004 II miejsce

A. Grabowska, K. Juzyk, A. Zając, K. Lehwark, P. Kolatorska, D. Szklińska, M. Witkowska, A. Romaszkiewicz, M. Rutkowska, U. Lewicz, J. Mikołajczyk, A.Czernik

II MIEJSCE W MIĘDZYPOWIATOWYM ŚWIĄTECZNYM TURNIEJU PILIKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR STAROSTY POWIATU STRZELECKO-DREZNEŃSKIEGO

J. Czaja, B. Niewęgłowska, N. Wilk, P. Kolatorska, , A. Banasiak, K. Starzyńska, A. Krajewska, A. Łotyszonek

II miejsce- MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W POŁAJEWIE

M. Stefaniak, M. Pelka, J. Wawrzon, K. Feciuch, D. Karpiński,M. Czernik, P. Wicher

I m. - VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR PREZYDENTA PIŁY- A. Krajewska

I m. półfinały MISTRZOSTWA REJONU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

II m. w MISTRZ. REJONU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

J. Czaja, B. Niewęgłowska, N. Wilk, A. Wyrzykowska, A. Wyrzykowska, A. Banasiak, K. Starzyńska, A. Krajewska, A. Łotyszonek, P. Kolatorska

MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH II M Joanna Mikołajczak

UDZIAŁ W TURNIEJU PIŁKARSKIM ,,PIŁKARSKA KADRA CZEKA" W KRZYŻU- II M W FINALE POWIATU

P. Wicher, K. Szukała, P. Pańczyszyn, P. Żyliński, M. Kotiuszko, P. Plaskacewicz, R. Bandosz, M. Golembiewski, K. Jęśko

UDZIAŁ W TURNIEJU PIŁKARSKIM COCACOLA – I m. ( I I etap eliminacji)

FINAŁ WOJ. – VII miejsce

P. Wicher, K. Szukala, P. Pańczyszyn, P.Żyliński, M. Kotiuszko, P. Plaskacewicz, R. Bandosz, K. Jęśko, B. Krysztopolski

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI GIMNAZJÓW W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT -II miejsce

A.Grabowska, A. Zająć, K. Juzyk, P. Kolatorska, J. Mikolajczyk, U. Lewicz, M. Wuitkowska, A. Czernik, D. Szklińska, K. Lehwark

II m w Mistrzostwach Powiatu w Szachach - M. Pałasz

II m w Rej. Zawodach Strzeleckich- A. Makowska

III m w Rej. Zawodach Strzeleckich LOK - M. Pałasz

Sukcesy przedmiotowe i artystyczne

III m w konkursie plast. pn. ,,Magiczna podróż Małego Księcia" I m jw. K. Kuźnicka D. Szklińska

I m w konkursie plastycznym ,,Miej nałoga za wroga" A.Talarek

Wyróżnienie w powiatowym konk. plast. ,, Z papierosa zrezygnujesz- zdrowia swego nie zmarnujesz" A. Pisarek

Wielkopolskie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Informatyce dla Młodzieży Szkolnej w Kategorii Szkół Gimnazjalnych I m K. Wicher, B. Kaletka

IX Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w Informatyce Warszawa 2004 V m. wśród gimnazjów

wicemistrzostwo jako przedstawiciele woj. Wielkopolskiego

I m w VII Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej - J. Łuszczak

I m indyw. w Powiatowym Konursie Bożonarodzeniowym (Ozdoba Choinkowa) D.Jaroszewicz

III m w Powiatowym Konkursie Piosenki ,,Radosny rytm kolędy" - J. Łuszczak

II m w rejonowym etapie konkursu ekologicznego ,,Salamandra" (temat przewodni- chrząszcze) M. Michlewicz

VIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar MENiS Prezesa LOK – II m w klasie PB-modelem ciągnik C4P 2 razy I m w Woj. Konkursie Modeli Kartonowych- D. Karpowicz

Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom" Gminy Trzcianka I m. Michał Kotiuszko

III m. - K. Michalak

I m w Turnieju Wiedzy o Trzciance - B. Zozula, M. Pisarek

Nagrody w etapie. Woj. Eur. Konk. Szkolnego ,,Europa w szkole"-,,Obywatel w zmieniającej się Europie" - B. Halik, M. Grajczak, J. Haracewiat

Wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym ,,Miejsca, ludzie, zdarzenia" T. Asner

Wyróżnienie w Pow. Konk. Rec. ,,Poezja K.I. Gałczyńskiego - M. Zienkiewicz

III i II w Konkursie Powiatowym Języka Niemieckiego dla Gimnazjów - K. Pisarek, K. Ratajczak

II m w IV Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym ,,Miejsca, ludzie , zdarzenia" M. Pałasz

I m w XI Turnieju Małych Form Scenicznych Deutsch auf der Buhne

Najlepsza aktorka w kategorii gimnazjów w XI Turnieju Małych Form Scenicznych Deutsch auf der Buhne- Marlena Murdzia

I i II m indyw. i I zespołowo w II Pow. Konkursie Informatycznym - K. Wicher, B. Kaletka

I m w I Miejsko- Gminnym Turnieju z Przedmiotów Matematyczno-Przyrodniczych -T. Jaworski, K. Pisarek

I m w VI Powiatowym Konkursie Ortograficznym , wyróżnienie w Rej. Konkursie Ortograficznym- M. Młynarczyk

Nagroda rzeczowa w Kangurze Matematycznym 2005 - B. Zozula

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,My tu gramy" A. Mukshian

I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Dziecięcej - J. Łuszczak

III m w konkursie literackim ,,Czego oczekuję od dorosłych, aby uchronili mnie przed narkotykami - P. Ostrowsk

2003/2004

Sukcesy sportowe

I miejsce w Powiatowym Turnieju Gwiazdkowym Piłki Nożnej

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w I Miejsko-Gminnej Zimowej Spartakiadzie Sportowej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej

III miejsce w II rundzie turnieju piłkarskiego Coca Cola Cup

II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora MDK

II miejsce w Siatkarskiej Gali (w kategorii dziewcząt)

Sukcesy przedmiotowe i artystyczne

J. Łuszczak- II m w VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Wojskowej i Harcerskiej

M. Chromiński, Żyźniewski- IV miejsce w Mistrzostwach Polski w Informatyce Szkół Gimnazjalnych

A. Dawidowicz - wyróżnienia w II Międzygimazjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Andrzeja Suliny-Suryna

P. Rogala- I miejsce IV Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny Alcybiades

I miejsce w Turnieju Wiedzy o Trzciance

M. Chromiński, T. Żyźniewski- I miejsce w I Powiatowym Konkursie Informatycznym dla Gimnazjalistów drużynowo. I i II indywidualne

III m. w X Turnieju Małych Form Scenicznych ,,Niemiecki na scenie

A.Makowska- II m w konkursie zorganizowanym przez KPP w Czarnkowie ,,List do przyjaciela

Wyróżnienia w Międzynarodowym Biennale Pastelu-Wyspiański 2004, prace zostały zaprezentowane na wystawie Galerii Bielskiej BWA

P. Rogala, M. Pisarek- Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2004

P. Borowik- Wyróżnienie w Konkursie Muzykujących Uczniów ,,Czarnkow 2004"

B. Guźmiński- Grand Prix – Mistrz Instrumentu Konkurs Muzykujących Uczniów ,,Czarnków' 2004

A. Bogrycewicz, M. Ż ukowska- laureatki konkursu ogłoszonego przez Woj. Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu dla wielkopolskich gimnazjalistów PREZENTACJE 2004

( recenzje książek)

2002/2003

Sukcesy sportowe

I miejsce-Turniej Piłki Siatkowej w Pile o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 5- I miejsce

I miejsce- mecz towarzyski z drużyną z Lehrte ( Niemcy) z okazji otwarcia hali sportowej

II miejsce- Ind. Mistrz. Pow. w LA ( M. Bieniek)

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pow. w Piłce Siatkowej.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej

III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej O Puchar Dyr. MDK

II miejsce w Wlkp. Letniej Spartakiadzie LZS Mieszkańców Wsi (półfinał piłki siatkowej kobiet)

Finał Woj. Ligi Piłkarskiej COCA-COLA CUP

II m w IX Gali Siatkarskiej Piła 2003

Sukcesy przedmiotowe i artystyczne

A. Haracewiat- II m w eliminacjach woj. Ogólnopolskiego Konkursu Plast. ,,Zapobiegajmy pożarom"

M. Żyliński, P. Dąbrowska- II m. w powiatowym quizie ,,Unia Europejska- Miejsce Polski w Europie"

B. Halik- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Zapobiegajmy pożarom"

M. Żyliński- III m w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji A. Sulimy-Suryna

A. Zozula- Wyróżnienie na V Powiatowym Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Wojskowej i Harcerskiej

M. Pieńkowska, O. Wasyłyk- konkurs plast. z okazji 750-lecia lokacji Poznania ,,Poznań wczoraj, Poznań jutro" – wyróżnienia

M. Rutkowska- zakwalifikowanie się do II etapu konkursu Liga XXI wieku – projekt billbordu

K. Pisarek, M. Pałasz, W. Jaworski- II m. w IX Turnieju Wiedzy o Ziemi Trzcianeckiej zorg. pod patronatem Burmistrza Trzcianki

O. Wasyłyk- wyróżnienie w etapie wojewódzkim w/w konkursu ,,Europa w szkole"

M. Wróbel- wyróżnienia w konkursie recytatorskim ,,Z potrzeby serca i umysłu"

III m. w IX Turnieju Małych Form Scenicznych ,,Niemiecki na scenie

A. Łastowska, P. Dąbrowska - finalistki Woj. Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

K. Olczak, P. Rogala- II i I m w III Konkursie Matematycznym dla Gimnazjalistów

I m. W Gminnym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

M. Rutkowska, S. Szukała- wyróżnienia w II Pilskim Konkursie Plastycznym pt. ,,Łowiectwo w oczach dziecka"

 

Kontakt

Gimnazjum nr 2
ul. Chopina 36
64-980 Trzcianka
tel./fax. 67 prefix 216-31-82
Adres e-mail:  gimtka2@poczta.onet.pl

NIP: 763-18-45-911
Regon: 570853474